Velkoobchod

Krátce o naší nabídce

Bellazu je obchod, kde přirozená krása sklízí největší úspěch. Místo, kde o radosti nerozhoduje úbytek kil, ale potěšení z každého krásné momentu v životě.

Bellazu se soustředí na výjimečné oblečení i doplňky, které stvrdí půvab všech žen ve velikosti 38-56. Míra, na které zde bude záležet, je ta, kterou měříte svoji odvahy, chuť ukázat své sebevědomí a mít ráda sama sebe. 

V našem sortimentu naleznete dámskou módu z Velké Británie, USA ale i vlastní výrobu v Čechách. Zaměřujeme se na všechny věkové kategorie. Jedná se především o společenské šaty na svatbu, plesové a večerní šaty, šaty na denní nošení, tylové sukně a další kousky.

Co vám nabídneme

  • XML feed
  • nonstop podpora
  • dropshipping
  • zakázkové šití

O naší firmě

Bellazu je internetový obchod se showroomem v Ostravě, který se soustředí na výjimečné oblečení i doplňky, které stvrdí půvab všech žen ve velikosti 38-54. V současné době se zaměřujeme na Českou republiku, okrajově Slovensko. Na konci roku 2019 plánujeme otevřít druhou showroom ve Středočeském kraji. Pokud jsme vás zaujali a hledáte tento sortiment pro váš obchod, rádi s Vámi navážeme spolupráci.

O našich produktech

Co u nás můžete najít. Zakládáme si na tom, aby se naše zákaznice v modelech Bellazu cítily dobře. Dbáme na to, aby střih byl uzpůsobený plnoštíhlým ženám a modely byly ušité z kvalitního materiálu (pružného a příjemného). Z části jsou modely vlastní výrobou, na Moravě máme šicí dílnu, kde se také nachází naše showroom. Ostatní modely jsou z USA a Velké Británie. To hlavní na Bellazu jsou zatím společenské šaty, sukně, halenky a společenské kalhoty. Postupně rozšiřujeme sortiment.

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou velkoobchodní spolupráci?

Kontaktujte nás na: atelier@bellazu.cz