Malá kabelka Brooklyn Dara bags růžová

Kód: 2688
Česká výroba
1 699 Kč / ks
Vyprodáno

Brooklyn je maličké velkoměstské psaníčko inspirované nekonečným a živým dobrodružstvím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brooklyn je maličké velkoměstské psaníčko inspirované nekonečným a živým dobrodružstvím. Jednoduché, tvarově minimalistické, ovšem svým výrazem nesmírně expresivní.

Spolehlivě pojme klíče, telefon, kapesníčky a mikropeněženku s penězi na drink a na taxíka. Protože víc není potřeba. Vnitřní prostor je pečlivě vypodšívkován. Bez vnitřních kapsiček.

Psaníčko Brooklyn je vybavené elegantním řetízkovým popruhem a luxusním zapínáním na klopě.

Ideální kamarádka na slunné odpoledne s drinkem v ruce, báječná společnice na formální večerní události v malých černých.

Řetízek je vyroben z obecného kovu, jehož povrch může způsobovat zabarvení světlých tkanin. Vyhněte se kontaktu s vlhkostí (pot, mrholení, déšť, sníh...) a chemikáliím (kosmetika, zejména pak parfémy). Váš řetízek tak vydrží déle krásný.

Pokud je u této varianty černá podšívka s bílým puntíkem, může být nahrazena jinou barvou.

Materiál

100% polyester, koženka, obecný kov

Parametry

Výška 18 cm
Šířka 28 cm
Vnitřní vstup 26 cm
Formát A4 NE
Maximální nosnost 0,5 kg
Délka popruhu 123 cm
Šířka popruhu 0,7 cm

Příběh

Naprosto jiný svět, tichý a rodinný. Houkání sanitek v dálce, troubení klaksonů se odráží od klasických fasád s lícovými cihlami. Berta s díky přijala pozvání na sousedský večírek. Přistěhovala se přes půl planety poměrně nedávno a nikoho tu zatím nezná tak dobře, aby překonala stud a zapředla rozhovor. „Ale to je báječná kabelka,“ obrátila se na ní sousedka, kterou letmo znala od vidění. „Děkuji, tu jsem dostala od kamarádky, než jsem se stěhovala,“ odpověděla Berta s milým úsměvem. Nakonec se tu nebude cítit tak sama…

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelky a psaníčka
Záruka: 2 roky
Barva: růžová
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz