O nás

♥ Buďme Bellazu ♥

Bellazu je obchod, kde přirozená krása sklízí největší úspěch. Místo, kde o radosti nerozhoduje úbytek kil, ale potěšení z každého krásné momentu v životě.

Jediná míra, na které záleží, je ta, kterou se měří radost ze života. Pokud se vám, krásné plnoštíhlé slečny i ženy někdy stalo, že jste se zamilovala do lichotivého kousku na sebe, ale on nebyl ve vaší velikosti, tak vám slibuji, že tohle se v mém obchodě nebude opakovat.

Bellazu se soustředí na výjimečné oblečení i doplňky, které stvrdí půvab všech žen ve velikosti 38-54. Míra, na které zde bude záležet, je ta, kterou měříte svoji odvahy, chuť ukázat své sebevědomí a mít ráda sama sebe. Bellazu je totiž přesvědčená, že nejen baby, ale “žádná z nás nemá sedět v koutě.”

♥ Jsem Bellakráska Zuzu ♥ 

18342405_10211234049900031_5761645118107005378_n

Jsem BellaZu

Fashion Hunter

Šijeme šaty, které podtrhnou to nejlepší z vás

Vybírám pro vás originální oblečení a doplňky

 

Kdo stojí za Bellazu? Jmenuji se Zuzana (říkají mi Zuzu, někdy Zu), proto BellaZu. Těší mě. Jsem ryba, milovník nakupování a oblékání povoláním. Od svých 20ti let se aktivně věnuji marketingu a internetovému nakupování. Trochu jsem tomu propadla a od roku 2014 se čistě věnuji módě.

Miluji kulturu (divadlo nehraji), hudbu (zpívám, jen když hraje hudba dostatečně nahlas) a svou práci (nejsem workoholik). Nejraději se toulám po horách, skalách a loukách. Zanořuji se do hlubin temných i průzračných vod. Miluji klid naší přírody. Jsem přirozená, a svou přirozenost přenáším na své okolí. Jsem pozitivní, a svou pozitivní energií nakazím své přátelé a rodinu. Neustále se však učím. Učím se ze svých vlastních životních rozhodnutí, ze svých chyb a úspěchů. 

Jsem ale především žena, která se s velkou láskou stará o svou rodinu, vaří, ochutnává, obdivuje, nechává se obdivovat. 

S láskou k nakupování pro Bellazu,

Zuzana ♥