O nás

Buďme Bellazu ♥

Bellazu je obchod, kde přirozená krása sklízí největší úspěch. Místo, kde o radosti nerozhoduje úbytek kil, ale potěšení z každého krásné momentu v životě. Tento obchod je o dívkách, ženách, kamarádkách, kolegyních, matkách, dcerách, bez rozdílu.

V životě totiž nezáleží na tom, kolik je vám let, kolik měříte nebo jakou máte váhu. To všechno jsou jen čísla. V životě záleží jen na tom, jak se máte ráda, jak se cítíte a vnímáte sama sebe. Jediná míra, na které záleží, je ta, kterou se měří radost ze života.

Najdete zde společenské šaty pro plnoštíhlé, sukně i halenky plus size vybrané s láskou. Hlavně takové, aby padly jakkoli bohatým křivkám. Zde totiž najdete krásné oblečení i v nadměrných velikostech.

U nás se vám nestane, že se zamilujete do lichotivého kousku, který ale nebude ve vaší velikosti. Bellazu se soustředí na výjimečné oblečení a doplňky, které stvrdí půvab všech žen ve velikosti 38-54. Míra, na které zde záleží je ta, kterou měříte svoji odvahu, chuť ukázat své sebevědomí a jak máte ráda sama sebe. Bellazu je totiž přesvědčená, že nejen “baby”, ale “žádná z nás nemá sedět v koutě”.

Jak to u nás chodí?

Šaty šijeme na míru, na zakázku, českými švadlenami, upravujeme všechny naše modely podle každé zákaznice individuálně. Každá naše zákaznice dostane originál šaty,

 

Každá je jiná, ale všechny jsou výjimečné ♥

128B8932 

♥ Naše Bellamodelky

Lenka

Saténová sukně Rosie bordó 6

 

Zavinovací šaty Luisa s ptáčky 2

Evka

128B8754-003

Danča

128B8814

 

 Simča

128B8763

Terka 

128B9003
 

Lucka

3

Kamča

4

 

 

Monča

1 

Pája

bellazu 2-4 upr2 

 

Lenka

PETL1749

Vendy

PETL2378

 

 

Tento obchod je o dívkách, ženách, kamarádkách, kolegyních, matkách, dcerách, bez rozdílu.

128B8907-2