O nás

Buďme Bellazu ♥

Bellazu je obchod, kde přirozená krása sklízí největší úspěch. Místo, kde o radosti nerozhoduje úbytek kil, ale potěšení z každého krásné momentu v životě. Tento obchod je o dívkách, ženách, kamarádkách, kolegyních, matkách, dcerách, bez rozdílu.

V životě totiž nezáleží na tom, kolik je vám let, kolik měříte nebo jakou máte váhu. To všechno jsou jen čísla. V životě záleží jen na tom, jak se máte ráda, jak se cítíte a vnímáte sama sebe. Jediná míra, na které záleží, je ta, kterou se měří radost ze života.

Najdete zde společenské šaty pro plnoštíhlé, sukně i halenky plus size vybrané s láskou. Hlavně takové, aby padly jakkoli bohatým křivkám. Zde totiž najdete krásné oblečení i v nadměrných velikostech.

U nás se vám nestane, že se zamilujete do lichotivého kousku, který ale nebude ve vaší velikosti. Bellazu se soustředí na výjimečné oblečení a doplňky, které stvrdí půvab všech žen ve velikosti 38-54. Míra, na které zde záleží je ta, kterou měříte svoji odvahu, chuť ukázat své sebevědomí a jak máte ráda sama sebe. Bellazu je totiž přesvědčená, že nejen “baby”, ale “žádná z nás nemá sedět v koutě”.

 

22279274_1744640478904003_129422551_o

Jsem Bellazu

Fashion Hunter

Šijeme šaty, které podtrhnou to nejlepší z vás

Vybírám pro vás originální oblečení a doplňky

 

Kdo stojí za Bellazu? Jmenuji se Zuzana (říkají mi Zuzu, někdy Zu), proto Bellazu. Těší mě. Jsem ryba, milovník nakupování a oblékání povoláním. Miluji kulturu (divadlo nehraji), hudbu (zpívám, jen když hraje hudba dostatečně nahlas) a svou práci (nejsem ale workoholik). Nejraději se toulám po horách, skalách a loukách. Zanořuji se do hlubin temných i průzračných vod. Miluji klid naší přírody. Jsem přirozená a svou přirozenost přenáším na své okolí. Jsem pozitivní a svou pozitivní energií nakazím své přátelé a rodinu. Neustále se také učím ze svých vlastních životních rozhodnutí, ze svých chyb a úspěchů. Jsem ale především žena, která se s velkou láskou stará o svou rodinu, vaří, ochutnává, obdivuje, nechává se obdivovat.

Od svých 20ti let se aktivně věnuji marketingu a internetovému nakupování. Trochu jsem tomu propadla a od roku 2014 se věnuji už jen módě.

Jsem ta co ráda naslouchá svému okolí. Slečny a ženy v mém okolí si často posteskly, že nemají kde nakupovat slušivé a pěkné oblečení, protože na ně nemají velikosti. Začaly pochybovat o tom jak vypadají a jak by měly podle nějakých měřítek vypadat. Chtěla jsem je přesvědčit o tom, že jsou krásné takové jaké jsou. Proto jsem vytvořila obchod, kde na velikosti uvedené na cedulce nezáleží.

Myšlenka Bellazu je silná, jde totiž o spokojenost a krásu všech žen, i těch plnoštíhlých. Bellazu vznikla s cílem, aby každá žena našla cestu k vlastní spokojenosti a kráse.

 

Zuzana ♥

 

 

 

 

 

 

 

♥ Jsem Bellakráska Terka

Fashion Buyer

Vybírám pro vás originální oblečení a doplňky

Starám se o partnery a marketing Bellazu

 

Jsem energická, milující žena plných tvarů, která je pravou rukou Bellazu. Když se zrovna nenacházím na konci světa (miluji cestování), tak se snažím pečovat o naše výhradní dodavatele, neboť mě ta pusa jede, ... chtěla jsem říct, že jsem velmi přátelská a komunikativní. 

Občas mě tady můžete vidět na produktových fotkách, protože hrozně ráda pózuji a co mě ještě baví? Aktivně se věnuji marketingu a internetovému nakupování. Je skvělé, když svou práci berete jako svůj koníček.

 

Vaše Terka ♥

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39

 

DSC_0491

 

"Fešn fajnšmekr" Marta 

Fashion Buyer

Vybírám látky, které sluší

Šijeme šaty, které podtrhnou to nejlepší z vás

 

Jsem žena, která miluje udržitelnou a ekologickou módu, pozitivní atmosféru a nové životní výzvy. V Bellazu jsem přítel na telefonu. Spolu s naší švadlenkou vybírám a nakupuji nové módní látky, z kterých pak tvoříme nové kousky.

Jsem hodně kreativní a takový trochu "bohém", proto jsem u každého našeho produktového i venkovního focení. Občas mě také můžete vidět na produktových fotkách, protože mám ráda srandu a ta u focení rozhodně je. 

Aktivně se zajímám o internetový prodej a "eko-produkty". Jsem šťastná, když mohu ze svého koníčka udělat svou práci. 

 

♥ Marta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alča Bellakráska ♥ 

Pečuji o všechny balíčky a zákaznice Bellazu

 

Jsem milá a přátelská žena, která má na starosti komunikaci a expedici v Bellazu. Když zrovna nejsem se svými dětmi, tak se snažím postarat o všechny vaše milé dotazy. Poté se vždy vrhnu a s velkou láskou zabalím balíčky, které putují k vám, milé zákaznice. 

Rodina je pro mne největším koníčkem, dále miluji společenské události, módu a samozřejmě internetnové nakupování. Bez toho by to nebylo ono. 

Vaše Alča ♥

 

♥ Naše další Bellamodelky

128B5284 128B5557  

 

 

Tabulka velikostí