O nás

Buďme Bellazu ♥

Bellazu je obchod, kde přirozená krása sklízí největší úspěch. Místo, kde o radosti nerozhoduje úbytek kil, ale potěšení z každého krásné momentu v životě. Tento obchod je o dívkách, ženách, kamarádkách, kolegyních, matkách, dcerách, bez rozdílu.

V životě totiž nezáleží na tom, kolik je vám let, kolik měříte nebo jakou máte váhu. To všechno jsou jen čísla. V životě záleží jen na tom, jak se máte ráda, jak se cítíte a vnímáte sama sebe. Jediná míra, na které záleží, je ta, kterou se měří radost ze života.

Najdete zde společenské šaty pro plnoštíhlé, sukně i halenky plus size vybrané s láskou. Hlavně takové, aby padly jakkoli bohatým křivkám. Zde totiž najdete krásné oblečení i v nadměrných velikostech.

U nás se vám nestane, že se zamilujete do lichotivého kousku, který ale nebude ve vaší velikosti. Bellazu se soustředí na výjimečné oblečení a doplňky, které stvrdí půvab všech žen ve velikosti 38-54. Míra, na které zde záleží je ta, kterou měříte svoji odvahu, chuť ukázat své sebevědomí a jak máte ráda sama sebe. Bellazu je totiž přesvědčená, že nejen “baby”, ale “žádná z nás nemá sedět v koutě”.

Jak to u nás chodí?

Šaty šijeme na míru, na zakázku, českými švadlenami, upravujeme všechny naše modely podle každé zákaznice individuálně. Každá naše zákaznice dostane originál šaty,

 

Jsem Bellazu

Fashion Hunter

Šijeme šaty, které podtrhnou to nejlepší z vás

Vybírám pro vás originální oblečení a doplňky

 

PETL0849_optimized

 

Kdo stojí za Bellazu? Jmenuji se Zuzana (říkají mi Zuzu, někdy Zu), proto Bellazu. Těší mě. Jsem ryba, milovník nakupování a oblékání povoláním. Miluji kulturu (divadlo nehraji), hudbu (zpívám, jen když hraje hudba dostatečně nahlas) a svou práci (nejsem ale workoholik). Nejraději se toulám po horách, skalách a loukách. Zanořuji se do hlubin temných i průzračných vod. Miluji klid naší přírody. Jsem přirozená a svou přirozenost přenáším na své okolí. Jsem pozitivní a svou pozitivní energií nakazím své přátelé a rodinu. Neustále se také učím ze svých vlastních životních rozhodnutí, ze svých chyb a úspěchů. Jsem ale především žena, která se s velkou láskou stará o svou rodinu, vaří, ochutnává, obdivuje, nechává se obdivovat.

Od svých 20ti let se aktivně věnuji marketingu a internetovému nakupování. Trochu jsem tomu propadla a od roku 2014 se věnuji už jen módě.

Jsem ta co ráda naslouchá svému okolí. Slečny a ženy v mém okolí si často posteskly, že nemají kde nakupovat slušivé a pěkné oblečení, protože na ně nemají velikosti. Začaly pochybovat o tom jak vypadají a jak by měly podle nějakých měřítek vypadat. Chtěla jsem je přesvědčit o tom, že jsou krásné takové jaké jsou. Proto jsem vytvořila obchod, kde na velikosti uvedené na cedulce nezáleží.

Myšlenka Bellazu je silná, jde totiž o spokojenost a krásu všech žen, i těch plnoštíhlých. Bellazu vznikla s cílem, aby každá žena našla cestu k vlastní spokojenosti a kráse. 

Zuzana ♥

 

 

"Fešn" koordinátor Kami 

Fashion Production Coordinator

Vybírám látky a střihy, které sluší

Šijeme šaty, které podtrhnou to nejlepší z vás

 

Jsem žena, která jede na plný plyn. Jsem hodně aktivní a i přes můj nezastavitelný život, jsou u mě na prvním místě mé dvě úžasné děti a můj muž. 

 

Kamča

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Dámské pouzdrové šaty Italy 4

 

128B8859

 

Marta 

Jsem žena, která miluje udržitelnou a ekologickou módu, pozitivní atmosféru a nové životní výzvy. V Bellazu jsem přítel na telefonu.

Jsem hodně kreativní a takový trochu "bohém", proto jsem u každého našeho produktového i venkovního focení. Občas mě také můžete vidět na produktových fotkách, protože mám ráda srandu a ta u focení rozhodně je. 

Aktivně se zajímám o internetový prodej a "eko-produkty". Jsem šťastná, když mohu ze svého koníčka udělat svou práci. 

 

♥ Marta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Míša Bellakráska ♥ 

Pečuji o všechny balíčky a zákaznice Bellazu

 

Jsem milá a přátelská žena, která má na starosti komunikaci a expedici v Bellazu. Když zrovna nejsem se svými dětmi, tak se snažím postarat o všechny vaše milé dotazy. Poté se vždy vrhnu a s velkou láskou zabalím balíčky, které putují k vám, milé zákaznice. 

Rodina je pro mne největším koníčkem, dále miluji společenské události, módu a samozřejmě internetnové nakupování. Bez toho by to nebylo ono. 

Vaše Míša ♥

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Společenské šaty Charlotta s lodičkovým výstřihem a jemnou splývavou sukní nad kolena 3

 

Dámská květinová halenka Anne 1

Luci   

 

Pečuji o všechny milé zákaznice

 

Jsem přátelská žena, která má na starosti komunikaci. Snažím se postarat o všechny vaše milé dotazy.

Rodina je pro mne největším koníčkem, dále miluji cestování, módu a samozřejmě internetnové nakupování. Bez toho by to nebylo ono. 

 

Luci 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

♥ Náš Bellazu tým

128B8895_1

 

Každá je jiná, ale všechny jsou výjimečné ♥

128B8932 

♥ Naše Bellamodelky

Evka

128B8754-003

Danča

128B8814

 

 Simča

128B8763

Terka 

128B9003
 
128B8946_1
128B8955

Lucka

3

Kamča

4

 

 

Monča

1 

Pája

bellazu 2-4 upr2 

 

Lenička

PETL1749

Vendy

PETL2378

 

 

Tento obchod je o dívkách, ženách, kamarádkách, kolegyních, matkách, dcerách, bez rozdílu.

128B8907-2

x