O nás

Kdo jsme

Bellazu je obchod, kde přirozená krása sklízí největší úspěch. Tento obchod je o dívkách, ženách, kamarádkách, kolegyních, matkách, dcerách, bez rozdílu. V životě totiž nezáleží na tom, kolik je vám let, kolik měříte nebo jakou máte váhu. To všechno jsou jen čísla. V životě záleží jen na tom, jak se máte ráda, jak se cítíte a vnímáte sama sebe. Jediná míra, na které záleží, je ta, kterou se měří radost ze života.

Najdete tu totiž veliký výběr šatů pro všechny společenské události, slavnostní sukně, halenky, kabáty a mnoho dalšího vyrobené u nás v České republice.

Specializujeme se také na společenské šaty pro plnoštíhlé, sukně i halenky plus size.Věnujeme veliké úsilí tomu, aby naše oblečení padlo na míru každé ženě. U nás najdete padnoucí oblečení i v nadměrných velikostech.

Míra, na které zde záleží, je ta, kterou měříte svoji odvahu, chuť ukázat své sebevědomí a vystoupit z davu.

Jak to u nás chodí?

Šaty šijeme na míru v Čechách, na zakázku, českými švadlenami a z kvalitních látek. Všechny naše modely upravujeme podle každé zákaznice individuálně.

Každá naše zákaznice dostane originál šaty.

... co od nás můžete čekat?

  • šijeme z kvalitních látek - nakupujeme od českých dodavatelů, kteří nakupují v Itálii, Holandsku, Portugalsku....
  • ke každé z vás máme osobní přístup - jakmile u nás uděláte objednávku, očekávejte, že vám budeme volat nebo psát. Naše Luci s Vámi probere Vaše šaty, vysvětlí, jak a co konkrétně změřit, případně z jakých materiálů budou šaty ušité.
  • každé šaty dárkově balíme - jakmile jsou šaty ušité, posíláme vám je našimi dopravci v kartonové krabici a dárkem :)
  • pokud vám šaty nesedí, což se stává málokdy (ale může se to stát), ... vůbec nevadí, u šatů objednaných na dálku se to může stát. Maximálně se vynasnažíme šaty upravit tak, aby Vám to podruhé perfektně sedělo.

Čím se odlišujeme od jiných?

Ke každým šatům podle vaší představy vytváříme a upravujeme střih přesně na vaše míry. Můžete se těšit, že vaše šaty jsou originální - nejsou to šaty v běžné konfekci. Vaši konfekční velikost ani nemusíme znát, důležité pro nás jsou Vaše požadavky a poskytnuté míry.

Proč to děláme? Protože na velikosti uvedené na cedulce oblečení opravdu nezáleží.

Materiály i barvy také nakupujeme podle Vašeho přání, jedná se o opravdu individuální zakázky, nešijeme na sklad. Za každé šaty odpovídá konkrétní krejčová (střih i šití), kterou po otevření balíčku poznáte jménem.

 

Každá je jiná, ale všechny jsou výjimečné 

128B8932 

♥ Naše Bellamodelky

Lenka

Saténová sukně Rosie bordó 6

 

Zavinovací šaty Luisa s ptáčky 2

Evka

128B8754-003

Danča

128B8814

 

 Simča

128B8763

Terka 

128B9003
 

Lucka

3

Kamča

4

 

 

Monča

1 

Pája

bellazu 2-4 upr2 

 

Lenka

PETL1749

Vendy

PETL2378

 

 

Tento obchod je o dívkách, ženách, kamarádkách, kolegyních, matkách, dcerách, bez rozdílu.

128B8907-2