❤️ Šijeme na míru v Čechách. Koupí našich kousků podporujete slow fashion, protože vám naše oblečení opravdu vydrží několik let ✌️ Šijeme s láskou a z kvalitních látek. Těšíme se na vás, celý tým Bellazu

O nás

Buďme Bellazu ♥

Bellazu je obchod, kde přirozená krása sklízí největší úspěch. Místo, kde o radosti nerozhoduje úbytek kil, ale potěšení z každého krásné momentu v životě. Tento obchod je o dívkách, ženách, kamarádkách, kolegyních, matkách, dcerách, bez rozdílu.

V životě totiž nezáleží na tom, kolik je vám let, kolik měříte nebo jakou máte váhu. To všechno jsou jen čísla. V životě záleží jen na tom, jak se máte ráda, jak se cítíte a vnímáte sama sebe. Jediná míra, na které záleží, je ta, kterou se měří radost ze života.

Najdete zde společenské šaty pro plnoštíhlé, sukně i halenky plus size vybrané s láskou. Hlavně takové, aby padly jakkoli bohatým křivkám. Zde totiž najdete krásné oblečení i v nadměrných velikostech.

U nás se vám nestane, že se zamilujete do lichotivého kousku, který ale nebude ve vaší velikosti. Bellazu se soustředí na výjimečné oblečení a doplňky, které stvrdí půvab všech žen ve velikosti 38-54. Míra, na které zde záleží je ta, kterou měříte svoji odvahu, chuť ukázat své sebevědomí a jak máte ráda sama sebe. Bellazu je totiž přesvědčená, že nejen “baby”, ale “žádná z nás nemá sedět v koutě”.

Jsem Bellazu

Fashion Hunter

Šijeme šaty, které podtrhnou to nejlepší z vás

Vybírám pro vás originální oblečení a doplňky

 

PETL0849_optimized

 

Kdo stojí za Bellazu? Jmenuji se Zuzana (říkají mi Zuzu, někdy Zu), proto Bellazu. Těší mě. Jsem ryba, milovník nakupování a oblékání povoláním. Miluji kulturu (divadlo nehraji), hudbu (zpívám, jen když hraje hudba dostatečně nahlas) a svou práci (nejsem ale workoholik). Nejraději se toulám po horách, skalách a loukách. Zanořuji se do hlubin temných i průzračných vod. Miluji klid naší přírody. Jsem přirozená a svou přirozenost přenáším na své okolí. Jsem pozitivní a svou pozitivní energií nakazím své přátelé a rodinu. Neustále se také učím ze svých vlastních životních rozhodnutí, ze svých chyb a úspěchů. Jsem ale především žena, která se s velkou láskou stará o svou rodinu, vaří, ochutnává, obdivuje, nechává se obdivovat.

Od svých 20ti let se aktivně věnuji marketingu a internetovému nakupování. Trochu jsem tomu propadla a od roku 2014 se věnuji už jen módě.

Jsem ta co ráda naslouchá svému okolí. Slečny a ženy v mém okolí si často posteskly, že nemají kde nakupovat slušivé a pěkné oblečení, protože na ně nemají velikosti. Začaly pochybovat o tom jak vypadají a jak by měly podle nějakých měřítek vypadat. Chtěla jsem je přesvědčit o tom, že jsou krásné takové jaké jsou. Proto jsem vytvořila obchod, kde na velikosti uvedené na cedulce nezáleží.

Myšlenka Bellazu je silná, jde totiž o spokojenost a krásu všech žen, i těch plnoštíhlých. Bellazu vznikla s cílem, aby každá žena našla cestu k vlastní spokojenosti a kráse. 

Zuzana ♥

 

 

"Fešn" koordinátor Kami 

Fashion Production Coordinator

Vybírám látky a střihy, které sluší

Šijeme šaty, které podtrhnou to nejlepší z vás

 

Jsem žena, která jede na plný plyn. Jsem hodně aktivní a i přes můj nezastavitelný život, jsou u mě na prvním místě mé dvě úžasné děti a můj muž. 

 

Kamča

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Dámské pouzdrové šaty Italy 4

 

128B8859

 

Marta 

Jsem žena, která miluje udržitelnou a ekologickou módu, pozitivní atmosféru a nové životní výzvy. V Bellazu jsem přítel na telefonu.

Jsem hodně kreativní a takový trochu "bohém", proto jsem u každého našeho produktového i venkovního focení. Občas mě také můžete vidět na produktových fotkách, protože mám ráda srandu a ta u focení rozhodně je. 

Aktivně se zajímám o internetový prodej a "eko-produkty". Jsem šťastná, když mohu ze svého koníčka udělat svou práci. 

 

♥ Marta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Míša Bellakráska ♥ 

Pečuji o všechny balíčky a zákaznice Bellazu

 

Jsem milá a přátelská žena, která má na starosti komunikaci a expedici v Bellazu. Když zrovna nejsem se svými dětmi, tak se snažím postarat o všechny vaše milé dotazy. Poté se vždy vrhnu a s velkou láskou zabalím balíčky, které putují k vám, milé zákaznice. 

Rodina je pro mne největším koníčkem, dále miluji společenské události, módu a samozřejmě internetnové nakupování. Bez toho by to nebylo ono. 

Vaše Míša ♥

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Společenské šaty Charlotta s lodičkovým výstřihem a jemnou splývavou sukní nad kolena 3

 

Dámská květinová halenka Anne 1

Luci   

 

Pečuji o všechny milé zákaznice

 

Jsem přátelská žena, která má na starosti komunikaci. Snažím se postarat o všechny vaše milé dotazy.

Rodina je pro mne největším koníčkem, dále miluji cestování, módu a samozřejmě internetnové nakupování. Bez toho by to nebylo ono. 

 

Luci 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

♥ Náš Bellazu tým

128B8895_1

 

Každá je jiná, ale všechny jsou výjimečné ♥

128B8932 

♥ Naše Bellamodelky

Evka

128B8754-003

Danča

128B8814

 

 Simča

128B8763

Terka 

128B9003
 
128B8946_1
128B8955

Lucka

3

Kamča

4

 

 

Monča

1 

Pája

bellazu 2-4 upr2 

 

Lenička

PETL1749

Vendy

PETL2378

 

 

Tento obchod je o dívkách, ženách, kamarádkách, kolegyních, matkách, dcerách, bez rozdílu.

128B8907-2

x