O nás

♥ Buďme Bellazu ♥

Bellazu je obchod, kde přirozená krása sklízí největší úspěch. Místo, kde o radosti nerozhoduje úbytek kil, ale potěšení z každého krásné momentu v životě.

Jediná míra, na které záleží, je ta, kterou se měří radost ze života. Pokud se vám, krásné plnoštíhlé slečny i ženy někdy stalo, že jste se zamilovala do lichotivého kousku na sebe, ale on nebyl ve vaší velikosti, tak vám slibuji, že tohle se v mém obchodě nebude opakovat.

Bellazu se soustředí na výjimečné oblečení i doplňky, které stvrdí půvab všech žen ve velikosti 38-54. Míra, na které zde bude záležet, je ta, kterou měříte svoji odvahy, chuť ukázat své sebevědomí a mít ráda sama sebe. Bellazu je totiž přesvědčená, že nejen baby, ale “žádná z nás nemá sedět v koutě.”

♥ Jsem Bellakráska Zuzu ♥

V každém balíčku, který zabalím a odešlu, je schováno kousek mne. Jmenuji se Zuzana (říkají mi Zuzu, někdy Zu), proto BellaZu. Těší mě. Jsem ryba, milovník nakupování a oblékání povoláním. Od svých 20ti let se aktivně věnuji marketingu a internetovému nakupování. Od roku 2014 jsem začala uvažovat o otevření tohoto obchodu a nyní se můj sen stal skutečností.

Miluji kulturu (divadlo nehraji), hudbu (zpívám, jen když hraje hudba dostatečně nahlas) a svou práci (nejsem workoholik). Nejraději se toulám po horách, skalách a loukách. Zanořuji se do hlubin temných i průzračných vod. Miluji klid a něžnost naší přírody. Jsem přirozená, a svou přirozenost přenáším na své okolí. Jsem pozitivní, a svou pozitivní energií nakazím své přátelé a rodinu. Neustále se však učím. Učím se ze svých vlastních životních rozhodnutí, ze svých chyb a úspěchů. 

Jsem ale především žena, která se s velkou láskou stará o svou domácnost, vaří, ochutnává, obdivuje, nechává se obdivovat. 

S láskou k nakupování pro Bellazu,

Zuzana ♥

22279274_1744640478904003_129422551_o

♥ Jsem Bellakráska Bohdana ♥

Jsem modelkou, Bellakráskou a boubelkou. Říkají mi Bodi, těší mě. I přesto, že patřím mezi baculky, neschovávám se, ukazuji se :-).

Jsem výjimečnou ženou a matkou svých dvou dětí. Jsem přítelkyní a kamarádkou. 

S láskou k nakupování pro Bellazu,

Bohdana ♥

 

DSC_5046k