Volné šaty Kiss s netopýřími rukávy khaki

Báječné volné šaty, které lichotí bohatým ženským křivkám. Máme ji ve 2 barvách - černá a khaki. Šatovka je univerzální a hodí se pro velikosti 44 až 52.

Můžeme doručit do:
5.1.2024
Ušijeme na zakázku
Kód: 2859/ZEL2
1 190 Kč / ks
Kategorie: Šaty
Záruka: 2 roky
Barva: černá, zelená

Tyto volnočasové šaty mají v lásce bohaté ženské křivky, které touží po pevném objetí. Co tento krásný model dokáže? Okouzlit, stáhnout pozornost a vyvolat neskutečný obdiv. Celý den si přeje Ti lichotit Tvoji siluetu. Co ti za takovou vycházku slíbí? Neuvěřitelné pohodlí umocněný sexy efektem.

Šaty jsou z velmi příjemného materiálu, jemná na omak. Miluje, když si mohou povyrazit s Tvými kamarádkami na procházku, poznat Tvé kolegyně z práce, anebo si povyrazit večer na drink. Smutné budou jedině, když je necháš dlouho na ramínku ve  své skříni. Tenhle osud si určitě nezaslouží. Jen se na ně podívej. A teď si ji představ na sobě. Dokonalá dvojka! Jak dlouho jim chceš ještě odolávat? 

My holky z Bellazu radíme..

Naše Bellamodelka Terezka je vysoká zhruba 178 cm a má velikost 44. Šaty jsou hodně široké a hodí se od velikosti 44 až 52. Skvěle se hodí i jako tunika k legínám. Pokud si k halence nazuješ černé lodičky nebo sandálky, budeš vypadat skvěle.